Lisa Baby Boutique

Parduotuvė

Apie mus

Apie Lisa Baby Boutique

Lisa Baby Boutique – tai rankų darbo gaminiai, pagaminti iš kruopščiai atrinktų medžiagų, remiantis asmenine patirtimi bei kitų tėvelių poreikiu.

Gaminiai iš silikono

Atitinka jiems keliamus ES reikalavimus dėl mechaninių, fizikinių savybių bei cheminių elementų saugumo. Testuoti pasaulio lyderiu SGS laboratorija. Silikone nėra kenksmingų medžiagų tokių kaip: bisfenolio A (BPA), ftalatų ir kt. Pagaminti iš CE sertifikuoto maistinio silikono, iš jo dar gaminama laboratorijų įranga, maisto įrankiai ir indai. Lengva prižiūrėti (plaunamas šiltu vandeniu), nebijo nei šalčio, nei karščio, yra bekvapė, antialerginė, minkšta medžiaga. Puikus pasirinkimas saugiam kūdikio dantenų masažavimui, dygstant pirmiesiems dantukams.

Tekstilė

Visi mūsų naudojami audiniai atitinka Oeko-Tex Standard kokybės reikalavimus. Drobelė pralaidi orui, todėl kūnas nekaista ir neprakaituoja, lengvai skalbiasi ir lyginasi. Populiarusis minky audinys (pliušas), audinys ypatingai minkštas ir švelnus, malonus liesti, tempiasi. Šiltam ir jaukiam kūdikio miegui.

Laimingi pirkėjai

Mylime savo veiklą, bei vertiname mūsų klientus, dėl to visada siekiame atlikti savo darbą kruopščiai, profesionaliai ir greitai.

Norime, kad kiekvienas rastų sau patinkančią, išskirtinio dizaino, unikalią prekę – dėl to visada pasiruošę padėti –  susisiekite su mumis žinute ar paskambinę telefonu +37064384616

Kruopščiai atrinktos medžagos

Rankų darbo gaminiai, pagaminti iš kruopščiai atrinktų medžiagų, remiantis asmeninę patirtimi bei kitų tėvelių poreikiu.

Gaminiai iš silikono


Mūsų gaminiai atitinka jiems keliamus ES reikalavimus dėl mechaninių, fizikinių savybių bei cheminių elementų saugumo.

Tekstilė


Visi mūsų naudojami audiniai atitinka Oeko-Tex Standard kokybės reikalavimus.

Mylime savo veiklą

Vertiname mūsų klientus ir visada siekiame atlikti savo darbą kruopščiai, profesionaliai ir greitai.

Išskirtinis dizainas

Norime, kad kiekvienas rastų sau patinkančią prekę. Dėl unikalaus dizaino susisiekite su mumis žinute ar paskambinę telefonu +37064384616

Sukurk pats!

Vis nerandate norimo laikiklio dizaino? Tai puiki galimybė sukurti savo svajonių produktą! Sukurk pats savo tobulą laikiklį arba pagalvę!

Galvajuostės

Plačios galvajuostės tai stilinga galvos puošmena. Galvos juostelės uždengia ausytes, tad vėsią dieną ar vakarą nebus baisus vėjas ar šaltukas.

Kaklaskarės

Kaklaskarės apsaugo kūdikio, vaiko kaklą nuo vėjo ar šaltuko. Tarnauja ir kaip seilėnukas, apsaugo rubus nuo išsipurvinimo.

Nuo šiol sekite mus Facebook socialiniame tinkle! Ieškokite įvesdami Lisa Baby Boutique arba spauskite čia.