Lisa Baby Boutique

Lisa Baby Boutique – tai rankų darbo kokybiški gaminiai vaikams, pagaminti Lietuvoje iš kruopščiai atrinktų medžiagų, remiantis asmenine patirtimi bei kitų tėvelių poreikiu.

Gaminiai iš silikono

Lisa baby boutique gaminiai atitinka jiems keliamus ES reikalavimus dėl mechaninių, fizikinių savybių bei cheminių elementų saugumo. Testuoti pasaulio lyderiu SGS laboratorija. Silikone nėra kenksmingų medžiagų tokių kaip: bisfenolio A (BPA), ftalatų ir kt. Pagaminti iš CE sertifikuoto maistinio silikono, iš jo dar gaminama laboratorijų įranga, maisto įrankiai ir indai. Lengva prižiūrėti (plaunamas šiltu vandeniu), nebijo nei šalčio, nei karščio, yra bekvapė, antialerginė, minkšta medžiaga. Puikus pasirinkimas saugiam kūdikio dantenų masažavimui, dygstant pirmiesiems dantukams.

Tekstilė

Visi mūsų naudojami audiniai atitinka Oeko-Tex Standard kokybės reikalavimus. Drobelė pralaidi orui, todėl kūnas nekaista ir neprakaituoja, lengvai skalbiasi ir lyginasi. Populiarusis minky audinys (pliušas), audinys ypatingai minkštas ir švelnus, malonus liesti, tempiasi. Šiltam ir jaukiam kūdikio miegui.

Laimingi pirkėjai

Mylime savo veiklą, bei vertiname mūsų klientus, dėl to visada siekiame atlikti savo darbą kruopščiai, profesionaliai ir greitai.

Norime, kad kiekvienas rastų sau patinkančią, išskirtinio dizaino, unikalią prekę  – dėl to visada pasiruošę padėti –  susisiekite su mumis žinute ar paskambinę telefonu +37061124829

 

Kruopščiai atrinktos medžiagos

Lisa baby boutique rankų darbo gaminiai vaikams, pagaminti Lietuvoje iš kruopščiai atrinktų medžiagų, remiantis asmeninę patirtimi bei kitų tėvelių poreikiu ir rekomendacijomis.

Gaminiai iš silikono

Mūsų gaminiai atitinka jiems keliamus ES reikalavimus dėl mechaninių, fizikinių savybių bei cheminių elementų saugumo.

Tekstilė

Visi mūsų naudojami audiniai atitinka Oeko-Tex Standard kokybės reikalavimus.

Mylime savo veiklą

Vertiname mūsų klientus ir visada siekiame atlikti savo darbą kruopščiai, profesionaliai ir greitai.

Išskirtinis dizainas

Norime, kad kiekvienas rastų sau patinkančią prekę. Dėl unikalaus dizaino susisiekite su mumis žinute ar paskambinę telefonu +37061124829

Peržiūrėkite rekomenduojamas kategorijas

Nuo šiol sekite mus Facebook ir instagram socialiniuose tinkluose! Ieškokite įvesdami Lisa Baby Boutique